Samolepky obrazce - pro moderní objekty (RD, kanceláře...)

Často se setkáváme s argumenty, že ochranné samolepky moderní prosklené kancelářské budovy hyzdí - a tak majítelé raději nechávají ptáky hynout a někdy dokonce platí lidi, aby mrtvolky každé ráno posbírali.  Právě pro tyto účely jsou vyvinuty tyto designy samolepek. Při pravidelném vylepení působí velmi decentně i na moderních budouvách s pravidelnými tvary. Maximální ochranu proti nárazům poskytují při rozestupu 10 cm, ale obvykle postačuje rozestup kolem 20 cm.

Tyto nové "šrafované" čtverce nebo kolečka mají tu výhodu, že jsou z vnitřní strany pohledově méně viditelné a méně stíní. Proto je doporučujeme všude tam, kde plná neprůhledná samolepka nevyhovuje. Navíc při pravidelném výlepu do přímek jsou velmi elegantní a decentní a jsou tak vhodné i na velmi moderní budovy - prosklené kanceláře, RD... Samozřejmě výlep čtverců můžete kombinovat i s jinými tvary. Ptákům na tvaru nezáleží.

                                                                         

Zvolená kombinace barev je pro ptáky dobře viditelná v měnících se světelných podmínkách, přesto na skle působí decentně. Díky použitému průhlednému podkladu samolepky nesnižují prostup světla do místnosti.

Tyto samolepky můžete zakoupit ZDE.